Pożyczka pod zastaw karty pojazdu

pozyczka na karte pojazdu

Sporo osób w dzisiejszych czasach żyje na kredyt, pożycza pieniądze i się zadłuża. Aktualnie nie jest zbyt trudno dostać pożyczkę albo kredyt. Na rynku działa coraz więcej firm pożyczkowych, które przygotowują nowe oferty skierowane do szerokiego grona odbiorców. Banki także oferują róże produkty, takie jak kredyty hipoteczne, obrotowe, inwestycyjne, czy konsolidacyjne. Pożyczki i kredyty pod zastaw są od dawna bardzo popularneDzisiaj niektóre firmy pożyczkowe oferują ciekawą możliwość uzyskania pożyczki pod zastaw karty pojazdu.

Pożyczka pod zastaw samochodu

Pożyczka pod zastaw karty pojazdu jest ofertą, którą mają w swoim asortymencie niektóre firmy pożyczkowe. Jest to bardzo wygodna forma zabezpieczenia pożyczki zarówno dla firmy, jak i też dla klienta. Osoba decydująca się na taką pożyczkę może nadal korzystać ze swojego samochodu, jednak musi spłacać zadłużenie w terminie. Pożyczkodawca nie będzie ingerował w żaden sposób w sytuacji, gdy pożyczkobiorca będzie spłacał systematycznie swoje zobowiązania.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Pożyczka pod zastaw karty pojazdu może zostać udzielona osobie, która jest właścicielem auta oraz posiada wykupioną polisę ubezpieczeniową. Firmy pożyczkowe bardzo często nie sprawdzają zdolności kredytowej klienta, tylko weryfikują pojazd. Pożyczki tego rodzaju mogą być udzielone do wysokości pewnego procenta wartości pojazdu. Na pewno żadna firma nie udzieli pożyczki pod zastaw auta, o wysokości większej niż jego wartość.

Weryfikacja pojazdu

W celu zweryfikowania auta konieczne jest udostępnienie danych z dowodu rejestracyjnego pojazdu. Dzięki temu pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować pojazd, sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Zaciągnięcie opisywanej pożyczki trwa zazwyczaj krótko. Można to załatwić podczas jednej wizyty. Samo podpisanie umowy trwać będzie kilkanaście minut. Najdłuższą czynnością będzie weryfikacja pojazdu.

Podsumowanie

Gdy zaciągniemy pożyczkę pod zastaw auta, nadal możemy się nim poruszać. Firma pożyczkowa zatrzymuje jedynie kartę pojazdu, którą odda, gdy klient spłaci swoje zobowiązanie finansowe. Tego typu pożyczka to ciekawa opcja dla osób, mających samochód i potrzebujących gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *