Loanme opinie i recenzje firmy pożyczkowej

opinie o loanme

LoanMe to charakterystyczna firma pożyczkowa, która na polskim rynku działa bardzo prężnie od przeszło 4 lat. Firma inwestuje w bardzo interesujące reklamy, które mają na celu skuteczne przykuwanie uwagi klientów. Trzeba przyznać, że ten cel udaje się firmie osiągać, co potwierdzają osiągane przez nią wyniki. W niniejszym artykule sprawdzamy, czy oferta firmy pożyczkowej LoanMe jest warta zainteresowania. Opisujemy też, czy LoanMe opinie ma pozytywne. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

LoanMe – podstawowe informacje na temat pożyczkodawcy

LoanMe to marka, która na polskim rynku pożyczkowym działa nieprzerwanie począwszy od lutego 2015 roku. Oznacza to, iż jest ona jedną z najkrócej istniejących firm pożyczkowych w naszym kraju. Przez cały okres swojej dotychczasowej działalności firma mocno inwestowała w rozmaite reklamy, które zmienia w zależności od pory roku. LoanMe specjalizuje się przede wszystkim w udzielaniu pożyczek ratalnych, czyli długoterminowych. Oferta firmy została podzielona na dwie taryfy. Jest ona przedstawiona w sposób przejrzysty w niezwykle wygodnej nawigacji na głównej witrynie pożyczkodawcy.

Na stronie internetowej firmy poświęcono również bardzo dużo miejsca opiniom, jakie LoanMe ma wśród klientów. Należy jednak przyznać, że cała strona internetowa LoanMe została przygotowana w sposób bardzo przemyślany i nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem na niej wszystkich interesujących go informacji.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę od firmy LoanMe – sprawdziliśmy to!

Warunki, jakie ustaliła firma pożyczkowa LoanMe swoim klientom, są praktycznie takie same jak w przypadku pozostałych firm pożyczkowych w Polsce. Mowa tutaj przede wszystkim o byciu pełnoletnim oraz posiadaniu obywatelstwa polskiego i dowodu osobistego. Warty odnotowania jest fakt, iż LoanMe nie określiło górnej granicy wieku, dlatego z oferty tego pożyczkodawcy bez żadnych przeszkód mogą korzystać emeryci i renciści, którzy chcieliby uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki.

Wśród pozostałych warunków, jakie są stawiane pożyczkobiorcom, wspomina się o:

  • posiadaniu rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadaniu stałego adresu zamieszkania bądź zameldowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

LoanMe opinie

LoanMe opinie wśród klientów ma mocno zróżnicowane. Pożyczkodawcę chwalą w szczególności emeryci, którzy bez żadnych przeszkód mogą korzystać z jego oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *