Hapi Pożyczki – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej

hapi pożyczki opinie

Hapi Pożyczki to przedsiębiorstwo pożyczkowe, które funkcjonuje od 2014 roku. Jest to marka, która należy do ogólnoświatowego konsorcjum pod nazwą IPF, które zarządza również między innymi Providentem. W niniejszym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji dotyczących warunków udzielania pożyczek w Hapi Pożyczki. Prezentujemy też, czy Hapi Pożyczki opinie ma dobre. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Kto może otrzymać pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Hapi Pożyczki deklaruje na swojej stronie internetowej, że jej oferta jest dedykowana wszystkim osobom, które ukończyły 18 lat. Nie znajdują się tam żadne informacje odnośnie górnej granicy wieku. Oznacza to, że z pożyczek w Hapi Pożyczki mogą również korzystać emeryci i renciści. Wśród kolejnych obowiązków, jakie ciążą na potencjalnych pożyczkobiorcach, jest oczywiście przede wszystkim posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stały adres zamieszkania i/lub zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Wszystkie te obowiązki ciążące na klientach pozwalają firmę na sprawne przeprowadzenie procesu weryfikacji klientów. Niezwykle ważne jest także oczywiście posiadanie polskiego dowodu osobistego. Standardem obowiązującym w przypadku wszystkich internetowych firm pożyczkowych jest także posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz poczty e-mail.

Warto wiedzieć, że każda osoba składająca wniosek może też posiadać inne zobowiązania finansowe. Jednocześnie konieczne jest oczywiście wykazanie, że posiadamy stałe źródło dochodu, dzięki któremu będziemy mogli udowodnić, że w odpowiednim terminie spłacimy swoją pożyczkę. Podsumowując, najważniejsze obowiązki wobec wnioskujących o pożyczkę, należy spełnić następujące wymagania:

  • posiadanie pełnoletniości (brak górnej granicy wieku),
  • brak zaległości w Biurze Informacji Kredytowej (BIK),
  • posiadanie stałego źródła dochodu,
  • regularna spłata wszystkich dotychczasowych zobowiązań,
  • brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników: zewnętrzny rejestr firmy Provident, BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów, ZBP, Krajowy Rejestr Dłużników ERIF.

Jak weryfikowani są klienci firmy pożyczkowej Hapi Pożyczki?

Weryfikacja pożyczkobiorców w Hapi Pożyczki jest naturalnym procesem, który ma miejsc w każdej firmie pożyczkowej. Klienci nie muszą czuć się podejrzanie. Każda firma pożyczkowa musi mieć pewność, że pożycza pieniądze odpowiedniej osobie. Dlatego też każdy klient Hapi Pożyczki musi uiścić przelew weryfikacyjny na numer konta parabanku. Kwota przelewu jest naprawdę symboliczna i wynosi 1 grosz. Takie działanie ma jeden podstawowy cel: sprawdzenie, czy podane przez nas dane są zgodne z rzeczywistością. Dzięki niemu wnioskowane pieniądze uzyskamy bardzo szybko i bez zbędnych dodatkowych formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *