Aasa – czy warunki tej firmy pożyczkowej są atrakcyjne?

pożyczki w Aasa

Rynek pożyczkowy w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Jest to doskonała sytuacja dla wszystkich pożyczkobiorców, ponieważ mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne warunki. Jedną z firm pożyczkowych o ugruntowanej pozycji na rynku polskim jest firma Aasa. W niniejszym artykule zgromadziliśmy pakiet najważniejszych informacji na temat tego pożyczkodawcy. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka pożyczki, która będzie dopasowana do jego potrzeb i oczekiwań.

Aasa – podstawowe informacje na temat firmy pożyczkowej

Aasa to firma powstała w 2011 roku w Estonii. Już rok później rozpoczęła ekspansję do Polski oraz kilku innych europejskich krajów. W chwili obecnej jest to jeden z potentatów rynku pożyczkowego. Firmie udało się osiągnąć wysoką pozycję na rynku dzięki wsłuchiwaniu się w rozmaite potrzeby konsumentów oraz szybkiej procedurze sprawdzania wniosków pożyczkowych.

Aasa opinie – jak firmę Aasa oceniają klienci?

Aasa opinie wśród klientów ma naprawdę dobre. Większość nich zwraca uwagę na czytelną i przystępną stronę internetową, jawność wszystkich kosztów, miłą i kompetentną obsługę oraz możliwość rozkładania zobowiązań nawet na 24 miesiące. Pożyczki można również wypłacać poprzez czeki GIRO oraz przelewy ekspresowe.

Co trzeba zrobić, aby móc uzyskać pożyczkę w Aasa?

Każda firma pożyczkowa prowadzi nieco inną politykę w zakresie wymagań stawianych swoim klientom. W Aasa warunki, jakie należy spełnić, są bardzo łatwe do sprawdzenia. Dodatkowo, ich spełnienie nie będzie trudne dla przeważającej większości klientów. Podstawowym warunkiem jest oczywiście posiadanie określonego wieku – w Aasa wiek ten wynosi od 20 do 80 lat. Oznacza to, że z pożyczek w Aasa mogą korzystać emeryci oraz studenci potrzebujący dodatkowego zastrzyku gotówki. Wśród kolejnych wymogów znajduje się oczywiście zamieszkiwanie na terenie Polski, posiadanie stałych źródeł dochodu oraz brak długów odnotowanych w bazach dłużników. Spełnienie wszystkich tych warunków daje nam dużą szansę na uzyskanie pożyczki w Aasa.

Nie spłaciłem pożyczki na czas – konsekwencje w Aasa

Wielu klientów może mieć problem z terminową spłatą swoich zobowiązań finansowych. Niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty chwilówek. Niestety, w przypadku Aasa nie ma takiej możliwości. Jeśli będziemy opóźniać się ze spłatą, firma może rozpocząć wobec nas działania windykacyjne. Na początku zostaną naliczone karne odsetki, zaś później będą wysyłane płatne monity i ponaglenia.

Gdzie weryfikowani są klienci firmy pożyczkowej Aasa?

Klienci firmy pożyczkowej Aasa, podobnie jak innych firm, są weryfikowani. Ma to na celu ograniczenie zjawiska polegającego na nie spłacaniu swoich zobowiązań przez klientów bądź wyłudzanie ich na dane kogoś innego. Firma sprawdza oczywiście zdolność kredytową każdego pożyczkobiorcy oraz historię spłat wszystkich poprzednich zobowiązań w rejestrach finansowych. W przypadku firmy pożyczkowej Aasa wśród sprawdzanych baz znajduje się: BIG, KRD, ERIF oraz BIK. Z tego względu jeśli klient posiada zadłużenie w którymkolwiek z wyżej wymienionych rejestrów, może mieć duży problem z uzyskaniem pożyczki w Aasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *